Walking Dead Road to Survival Apk Hileli Data Android v11.0.2.60604

Walking Dead Road to Survival Apk Hileli Data Android v11.0.2.60604

Walking Dead Road to Survival Apk İndir, zombi filmi olan the walking dead dizisinden örnek alınarak yapılmış android tabanlı yüksek kitleye sahip bir apk oyundur. Walking Dead Road to Survival Android İndir, oyununda ki amacımız zombilere karşı mücadale verip hayatta kalmaktır. Oyun Online tabanlı bir oyundur çevrim içi bir ağa bağlanıcaksınız. Oyun şuanlık yayınlanan son sürüme sahiptir 27 nisan 2018.

Paylaşılan .apk uzantılı dosyaların virüs taramaları yapılmıştır. Hem bizim tarafımızdan hemde yükleyen yayıncı site tarafından denetlenmiştir.

Dosya Uzantısı; .Apk

Dosya Boyutu; 48,8 Mb

Dosya Şifre; Şifresiz

Virüs Taraması ; Temiz / Virustotal

Durum; Ücretsiz / Full Son sürüm / Modlu / Orjinal Oyun

Link Sorunlu İse Yorum yaparak haber veriniz.

İndirme Linki

 

Walking Dead Road to Survival Apk Hileli Data Android v11.0.2.60604” için 3 yorum

 • Nisan 27, 2018 tarihinde, saat 7:31 pm
  Permalink

  Walking Dead Vefat Kalım Savaşı android oyunuyla isminden de emin olacağı üzere bir vefat kalım savaşı sizleri bekliyor. Online esasına direndirilerek oluşturulan oyunda takımınızı dostlarınızla da oluşturabilir ve birlikte yaşamda kalmaya çalışabilirsiniz. Oyunda zombilerden uzak minik bir köy inşa edebilir ve geliştirerek daha güvenilir hale getirebilirsiniz. Misyonları yaparak her biri eşsiz marifetli ve silahlara sahip kişilikleri kullanabilirsiniz.

  Yanıtla
 • Nisan 27, 2018 tarihinde, saat 7:32 pm
  Permalink

  Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı android oyunuyla adından da belli olacağı üzere bir ölüm kalım savaşı sizleri bekliyor. çevrim içi genel ağ temeline dayandırılarak oluşturulan oyunda ekibinizi dostlarınızla da oluşturabilir ve beraber hayatta kalmaya çalışabilirsiniz. Oyunda zombilerden uzak küçük bir köy inşa edebilir ve geliştirerek daha güvenilir hale getirebilirsiniz. Görevleri yaparak her biri benzersiz yetenekli ve silahlara sahip karakterleri kullanabilirsiniz.

  Yanıtla
 • Nisan 27, 2018 tarihinde, saat 7:35 pm
  Permalink

  Robert Kirkman’ ın Yürüyen Ölüler çizgi roman serisinden esinlenerek oluşturulmuş bir reyindir. Apk Oyunda takım oluşturarak riskli, sıkıntılı ve güçlü yolda savaş taktiği oluşturulması gerekmektedir.Strateji oyunu beğenenler için asıl anlamda zevk alacakları bir reyindir. Oluşturacağınız takımla strateji oluşturarak riskli ve şiddetli bu yolda yaşamda kalma savaşı vereceksiniz. Reyin kelimesinin anlam karşılığı oyun demektir

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir