Tsk Personel Alımı ( Sözleşmeli Er – Uzman Çavuş ) Android İndir

Tsk Personel Alımı

* Uygulamamızı indirerek Mehmetçiklerimize destek olabilirsiniz.

Türk Silahlı Kuvvetleri personel alımı sözleşmeli er başvuru formu – uzman erbaş – uzman çavuş – rehber klavuzu – danışmanlığı – tsk personel alımı başvuru ekranı.

Türk Silahlı Kuvvetleri 2018 yılı içinde 43 Bin personel alımı gerçekleştirecektir. 30 yaşından gün almamış ilköğretim mezunlarının da başvurabileceği personel ilanlarında kpss (kamu personeli seçme sınavı) şartı aranmamaktadır. Özellikle sözleşmeli uzman er / erbaş ve çavuş alımları ağırlıkta olacaktır. Bu uygulamayı indirerek TSK Bünyesinde açılan personel ilanlarına başvurabilir, tüm rehber kılavuzlara ulaşabilir ve öğretici videoları izleyebilirsiniz. Uygulama içinde uzman er / erbaş işlemleriyle ilgili gerekli dökümanları görebilir, başvuru işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. TSK askeri mevzuat ve kanun bilgileri, uzman erbaş alımları, uzman çavuş alımları, askeri personel istihdamına dair bilgi ve danışmanlık rehberleri ve başvuru formlarına erişebilirsiniz.

Ayrıca ;
*TSK Personel mevzuatı
*TSK istihdam bilgileri
* 3269 sayılı uzman erbaş kanunu
* Uzman çavuş alımı bilgileri
* Uzman çavuş adayları için rehberlik bilgilerine erişebilirsiniz.

2018 Jandarma personel temin işlemleri, uzman çavuş alımı, uzman erbaş alımı, sözleşmeli er başvuru, jandarma uzman çavuş alımı, tsk personel alımı işlemleri için uygulamadaki yönergeleri takip edebilirsiniz.
2018 sözleşmeli er olmak istiyorum, türk silahlı kuvvetleri personeli olarak bu vatana hizmet etmek istiyorum diyenler başvurabilirler. Tsk personel alımı belirli dönemlerde gerçekleştirilmektedir ve sözleşmeli er olmak için gerekli şartları taşımanız gerekmektedir. Uzman çavuş, uzman onbaşı, jandarma özel harekat, jöh, erbaş gibi konularda tüm bilgiler mobil uygulama içinde açıklanmıştır. Jandarma tsk bünyesinde uzman çavuş alımı, uzman onbaşı alımı, sözleşmeli er başvuru, uzman erbaş başvuru, jandarma uzman çavuş alımı devam etmektedir.

Bu uygulama mevzuat gereği, kişisel hiç bir bilgi depolamaz. Kişisel verilerinizin hiç birine erişmez, kayıt altında tutmaz ve kullanmaz.

WEB SİTE; TSK PERSONEL

Google Play Linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=tsk.tskpersonel.com.tskpersonel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir