Clash Royale Apk Android Full İndir Hileli Modlu v2.2.2

Clash Royale Apk Android Full İndir Hileli Modlu v2.2.2

Clash Royale Apk İndir, Android tabanlı oyunumuz clash of clans oyununun tutmasıyla yapımcıların yeni bir oyun yapmak için kolları sıvamasıyla meydana gelmiştir. Oyun eski oyuna göre değişiktir. Clash Royale Android İndir, oyununda bir krallığı yöneteceksiniz. Savaşçıları ve savaşları eski oyuna göre daha farklı bir şekilde yöneteceksiniz, kartlar ile yönlendiriyorsunuz karakterleri. Oyunda ki amacımız güçlenerek diğer rakipleri ezip geçmektir. Haydi şimdi sen de bu Apk Oyunu yükle ve krallığını kur diğer oyuncuları ezip geç.

Paylaştığımız dosyaları antivirüs taramalarından geçiriyoruz. Bu taramalar bizim tarafımızdan hemde yükleyen yayıncı site tarafından denetlenmiştir.

Dosya Uzantısı; .Apk

Dosya Boyutu; 48,8 Mb

Dosya Şifre; Şifresiz

Virüs Taraması ; Temiz / Virustotal

Durum; Ücretsiz / Full Son sürüm / Modlu / Orjinal Oyun

Link Sorunlu İse Yorum yaparak haber veriniz.

İndirme Linki

Clash Royale Apk Android Full İndir Hileli Modlu v2.2.2” için 2 yorum

 • Nisan 27, 2018 tarihinde, saat 7:54 pm
  Permalink

  Clash Royale, Clash of Clans yapımcılarının geliştirdiği Online internet destekli aksiyon savaş oyunudur. yapımcısı Supercell oyunlarının bağımlılık yaptığı ve hepimiz tarafınca cazip görüldüğü tabiki tartışılmaz bir gerçek! Clash Royale mağazaya eklendiği andan itibaren çok kısa bir zaman zarfında bile binlerce fert tarafınca indirildi ve iltifatlar topladı. Globla olarak ünlü olan bu oyun küçükten büyüğe tüm android kullanıcıları tarafından oynanıyor ve kullanılıyor. Oyun tıpkı Clash of Clans şeklinde sıkıntısız %100 Türkçe dil desteğine sahip. Baştan aşağı oyunun her şeyini anlamanız çok net bir şekilde mümkün, esasen kısa sürede nasıl oynayacağınızı da çözüyorsunuz fakat ben yine de anlatmak isterim siz değerli ziyaretçilerime .Oyunda rastgele bir online rakiple karşı karşıya geliyorsunuz ve kozlarınızı paylaşıyorsunuz. Kartlarınızı birbirinize atıyorsunuz ve bu şekilde aksiyon dolu bir muharebenin içine girmiş oluyorsunuz. Siz de en iyi taktikler ile rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Zamanla kartlarınızı güçlendirerek krallığınızın tahtını sağlama almış oluyorsunuz. şimdiden iyi oyunlar dilerim.

  Yanıtla
  • Nisan 27, 2018 tarihinde, saat 8:09 pm
   Permalink

   yedi den yetmişe oynanan bir oyun gerçekten de herkes bu oyunu ve ondan önceki clans oyununu en az 1 kere oynamıştır diye ortaya iddia atıyorum, oynamayanların sayısı gerçekten’de az. oynamamak mümkün değil.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir