Android APK İndir
En popüler android oyunları ve android uygulamaları.

Angry Gran Run İndir

07 Ağustos 2013 'de yayınlandı 1.335 defa indirildi.

angry-gran-run-2

Hastaneden kaçan ninemiz, oyunumuzun tek önemli kahramanıdır. Angry Gran Run Oyununda ki amacımıza gelince; zaten sinirli olan ninemizi daha fazla sinirlendirmemek için ona yardım etmemiz…

Ninemiz mümkün olduğu kadar seri davranmalı ve önüne çıkan cam, çukur, tır gibi engellere takılmamalıdır. Bu yüzden oyunu oynar iken, her ayrıntıya dikkat etmeliyiz ve hızımızı kesecek her yanlış hareketten mümkün olduğunca kaçınmalıyız. Kahramanımızın önüne çıkan engellerin türüne göre; bazılarının üstünden atlayarak bazılarının altından sürünerek geçmemiz gerekiyor ki ninemiz hastane personelleri tarafından yakalanarak yeniden hastaneye kapatılmasın.

angry-gran-run-3 angry-gran-run-4 angry-gran-run-5

3D özelliği de bulunan ve görselleri de çok iyi durumda olan Angry Gran Run Oyunumuzu Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirip, hemen oynayabilme şansına sahipsiniz. Kahramanımız olan nine, her ne kadar sinirli olsa da oyunumuz gerçekten eğlenceli ve güzel bir oyundur. Bu nedenle fazla zaman kaybetmeden hemen Angry Gran Run Oyunu Yüklemeli ve ardından bu oyunu oynamaya başlamalısınız. Ninemizi tekrar hastaneye kapatıp, onun canını sıkmalarını istemeyiz değil mi? Öyleyse hiç durmayalım.

Yorum Gönderin.